KONST / Litografier / Färglitografi 14666096
nr 1466 6096
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 98/250. Färglitografi, bildmått: 34x23, yttermått inklusive ram: 51x40 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:54:05
8/5 20:00:27
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin